Zakázková výroba

  • Pokud jste si z naší nabídky šperků nevybrali žádný model, můžeme vám navrhnout šperk dle vašich individuálních preferencí. Jsme schopni vyhovět i velmi náročným představám, které jsou posléze zkonzultovány s našimi odborníky, a následně je vytvořen výsledný design šperku a ten je prezentován zákazníkovi.
  • V případě, že máte zájem o výrobu šperku na zakázku, navštivte jednu z našich prodejen a vyškolený personál se vám bude věnovat. K dispozici máme velké množství šperků s různými variantami barev zlata, které je možné kombinovat dle fantazie zákazníka. Rovnež si můžete donést vlastní návrh vašeho vysněného šperku a my se pokusíme vaši představu zhmotnit.
  • K šperkům s brilianty hmotnosti 0,50 ct a výše, obdržíte mezinárodní certifikát IGI. Veškeré naše zlaté, briliantové a stříbrné šperky jsou řádně patřičně označeny puncovním označením.
  • Výroba snubních prstenů trvá cca 3 týdny. Snubní prsteny jsme schopni po domluvě vyrobit i v kratším termínu do 7 pracovních dnů. Spěcháte-li na Vaše snubní prsteny, nebojte se nás kontaktovat a společně se pokusíme najít řešení.